top of page

"Pro všechny taneční duše!"

Eternal Movements je taneční plzeňská skupina, která vznikla v červenci roku 2018. Je plná elánu a chuti tančit vždy a všude. Jejich síla je ve svobodě a zábavě, kterou u nich při tanci určitě najdete. Vedoucí lektorka je vystudovaný pedagog, kvalifikovaná fitness trenérka a má za sebou dlouholetou praxi s profesionálním trénováním všech věkových kategorií v tanečním stylu streetdance. V minulých letech vedla kurzy v Plzni i v Praze. Nyní se specializuje na hip hop, litefeet, soul, funky a rnb. Pokud se chcete parádně zabavit, užít si nejen trénink, ale nabít se pozitivní energií, určitě doražte. Tréninky jsou formou Open Class. 

Club Karate Plzeň se zaměřujeme na přípravu dětí ke sportu se zájmem o Olympijské sportovní karate. Vedoucí: Marek Kubín

Založení a vznik klubu Muaythai Tik Tak Plzeň se datuje na rok 2011. Ještě před vznikem klubu se začala skupina prvních členů shromažďovat v Mýtě u Rokycan, kde v místní sokolovně v blízkosti jednoho rekreačního střediska začínali trénovat pod vedením bývalého závodníka a budoucího zakladatele školy Muaythai Tik Tak Jaroslava Hodiny. www.muaythai-tiktak.cz

Otevíráme zbrusu nové cvičení pro rodiče s dětmi – FAMILY JUMPING – tedy rodinné skákání na trampolínách. Ale nejen to! Kromě jumpu jsou přípravené také různé pohybové hry a další aktivity, u kterých bude dítě a rodič tvořit jeden tým!
Pro rodiče s dětmi od 2 do 4 let

DISTRICT Plzeň je největší OCR tréninkový tým v Plzeňském kraji, ve kterém mohou trénovat osoby jakéhokoliv věku. Skupina vznikla v roce 2016 a od té doby závodila jak na lokálních závodech, tak i celoevropských a světových mistrovstvích.

Jóga ve vzduchu je cvičení ve vzdušných sítích. Je vytvořeno tak, aby cvičení bylo vhodné, proveditelné a dokázalo oslovit každého s ohledem na jeho tělesné schopnosti a věk. Vzdušné sítě umožňují široké využití od funkčního tréninku přes akrobacii až po jedinečnou relaxaci. Během hodiny vás mohou zaplavit nejrůznější pocity – od lehkého uvolnění až po absolutní euforii. Od příjemného houpání v průběhu lekce přejdete v jejím průběhu k náročnějším pozicím, zažijete vis hlavou dolů a zkusíte si i náročnější akrobatické cviky. Se sítí je to vše mnohem jednodušší, než si myslíte.

Dojo jiujitsu Plzeň vychází z myšlenky učení ju jutsu, které se datují do doby okolo 50 000 let př. n.l.  Jiyu jitsu lze obecně vysvětlit dle „džú džutsu“ tedy jako umění poddajnosti (vycházi z filosofie ústupnosti a výraz „džú“ lze chápat jako poddání se síle či úctu k tradicím a „džutsu“ pak jako zápis či umění). Takto je patrné, že mnoho stylů tedy využívá různá spojení s „džutsu“ například bu džutsu (bojové umění vojska a šlechty), nin džutsu (bojové umění tajných skupin), kobu džutsu (bojové umění se zbraněmi), tai džutsu (bojové umění beze zbraně).

 Zpevni tělo s Nikol Višňovskou – posilování celého těla – pro všechny zájemce

Piloxing s Veronikou Paškovou 

Pohybové studio Burisportsacademy bylo založeno v roce 1991 jak Studio M+M. Postupem času se nabídka pohybových aktivit rozšířila z cvičení pro ženy na cvičení pro děti různých věkových kategorií od miminek až po cvičení dětí školního věku. Kromě pravidelných cvičení nabízíme další pohybové aktivity, jako jsou: kurzy in line bruslení, kurzy horolezení na umělé stěně, vodácké kurzy, příměstské tábory, víkendové pobyty rodin, víkendové pobyty jen pro děti, víkendy na kolech, letní dovolené, zimní dovolené, lyžařskou školičku, školíme instruktory snowboardingu a další. Jsme tým zkušených instruktorů, který má zájem na tom, aby se děti i dospělí pohybovali zdravě a s chutí.

Chceš se dostat do formy? Chceš nabrat sílu, ale doposud jsi neměl/a motivaci? Tak právě od toho je tady KRUHOVÝ TRÉNINK s Veru. A proč zrovna kruhový trénink? Výhodou je, že je určen pro všechny věkové kategorie a pro všechny ty, kteří se chtějí v co nejkratší době cítit fit a kteří chtějí na svém těle vidět výsledky. Kruhový trénink zahrnuje prvky intervalového, silového i funkčního tréninku a je neskutečně variabilní.

Brazilské Fotbalové Školy (BFŠ) jsou jednou z největších fotbalových organizací na světě. Úspěch a oblíbenost u dětí přisuzujeme především strukturovaným přístupem k tréninku a vlastním programem. Učíme naše hráče, jak se od počátku zaměřit na rozvíjení techniky míče, plnou kontrolu nad míčem a radost ze hry - tak vypadá fotbal v brazilském stylu. Tak jako se děti vyvíjejí psychicky i fyzicky, tak se i do jejich tréninku bude dostávat ta správná technika ovládání míče a taktika. Věříme, že se za poctivým tréninkem skrývá sladká odměna, ale nejdříve se nad ní musí pracovat, vytrvat a cvičit.

Oddíl Aikido Plzeň vznikl v roce 1996. Zabýváme se studiem a cvičením japonského bojového umění aikido i aikido toho iai (cvičení s mečem) podle vzoru pana Nishio Senseie a jeho žáků.

Aikido je sebeobranný systém, jehož cílem je využití energie útoku protivníka proti němu samotnému. Duchovním otcem aikido je Morihei Ueshiba, zvaný též O´Sensei. Ten počátkem minulého století vycházel ze znalosti starých bojových umění. Vedoucí: Jiří Čabrada

BABY BASKET ACADEMY PLZEŇ je nově vzniklá akademie, která sdružuje zájmové kroužky sportovních her na základních školách v Plzni 1. Kroužky jsou určené pro děti na 1. stupni a cílem je jejich všestranný pohybový rozvoj zábavnou formou. Základními prvky náplně kroužku jsou míčové hry, základy atletiky, rozvoj obratnosti, ale hlavně ZÁBAVA. Pod dohledem zkušených a odborně vzdělaných trenérů se chlapci a děvčata seznámí s různými sportovními odvětvími (basketbal, volejbal, fotbal, házená, atletika, gymnastika). Děti tak dostanou příležitost se naučit nové sportovní dovednosti a také rozpoznat co se jim nejlépe daří, případně které disciplíně nebo kterému sportu by se mohly v budoucnosti věnovat závodně.

Klub FBŠ SLAVIA Plzeň vznikl v roce 2008. Od té doby vybudoval kompletní strukturu jak v mužské tak v ženské kategorii, čímž se řadí mezi malé množství klubů v ČR, které mají takovouto bohatou základnu. Klub si zakládá na kvalitní práci s mládeží a jako prioritu si v mládežnických kategoriích dává za cíl probudit v dětech zájem o samotný sport. www.fbsslaviaplzen.cz

JUMPING KRAŠOVSKÁ TEAM. Původem český sport má v Krašovské velkou oblibu. Skákání na speciálních profi trampolínách a za podpory výrazné taneční hudby u nás vede proto hned několik profesionálních lektorů. Díky měkkým dopadům, které jsou docíleny díky speciálnímu výpletu, je toto cvičení šetrné ke kloubům, posiluje kloubní úpony a svaly kolem páteře. Jumping podporuje posilování svalů dna pánevního, zbavuje rychle nadváhy a dodá Vám sebevědomí a tu správnou náladu. Je určen téměř pro všechny dámy, pány i děti, tak neváhejte a přijďte si to odskákat.

Krašovská je největším Jumping centrem v regionu. Máme k dispozici přes 100 trampolín, které si můžete i s naším lektorským týmem objednat na vaši akci.

Kangoo Jumps je originální cvičení na speciálních skákacích botách, který původně vychází z aerobiku, je možno do něj zařadit i mnoho dalších prvků. U nás můžete skákat pod vedením certifikovaných lektorů.

Speciální boty kangoo jumps byly vyvinuty nejen pro aerobik, ale i jiné sportovní aktivity. Můžete v nich běhat v přírodě, hrát míčové hry, skákat do výšky a provozovat další aerobní aktivity. Jedná se hlavně o velice zábavné cvičení, kterým odbouráte každodenní stres a budete cítit obrovský příval energie, neboť vyplavíte neskutečné množství endorfinů. Cvičení je vhodné jak pro ženy, tak i pro muže.

KMTAPDANCE STUDIO. Jsme moderní stepařské a taneční studio v Plzni založené Kateřinou Marešovou v roce 2017.
Naši zakládající členové se poprvé setkali v roce 2006 v Baletní škole divadla J.K.Tyla v Plzni a po mnoha letech tréninků se pod vedením Kateřiny Marešové osamostatnili
a založili stepařskou skupinu Shuffles.
Skupina se stále podílí na obohacení kulturního života v Plzeňském kraji, soutěžích a mimo jiné se probojovala i na mistrovství Evropy ve stepu.

Parkour je sportovní disciplína francouzského původu, jejímž základem je schopnost dostat se z bodu A do bodu B (a také umět se dostat zpět) bezpečně, plynule a účinně (efektivně) za použití vlastního těla. Pomáhá v překonávání libovolných překážek v okolním prostředí – od větví přes kameny a skály až po zábradlí a betonové zdi – a může být provozován jak ve městě, tak na venkově. Parkour se zaměřuje na trénink účinných pohybů a rozvoj těla a mysli, aby se člověk ve všech situacích (a především kritických) uměl pohybovat klidně a sebejistě.

Projekt Parkour Academy úspěšné navazuje na lekce parkouru, které naše organizace pořádá v Plzni již tři roky. Děti jsou rozděleny dle věku a schopností do čtyř výkonnostních skupin (Basic, Light, Drill, Hardcore). www.parkour4u.cz

Společnost SOCATOTS je předním světovým poskytovatelem aktivit fyzického rozvoje (nejen v oblasti fotbalu) pro malé děti ve věku od šesti měsíců do pěti let. Děti se účastní pravidelných tréningů, pracují ve skupině se svými vrstevníky, učí se, jak zvládat motorické i sociální dovednosti pod bdělým okem kvalifikovaných trenérů. Unikátní vlastností SOCATOTS je aktivní účast rodičů při výuce.
SOCATOTS vytváří pro děti optimální prostředí pro rozvoj jejich fyzické kondice a duševní agilnosti. Program zdokonaluje motorické dovednosti dítěte prostřednictvím aktivit s míčem a zároveň zvyšuje jejich sebeúctu a sebevědomí. SOCATOTS také pomáhá dětem učit se číslice, abecedu, barvy a části těla, a posiluje pozitivní aspekty jejich osobnosti. Výsledkem je zdravější dítě, jehož pohybové dovednosti a tělesná kondice se zlepšují. Vytrvalost, soustředění, paměť a obecné kognitivní schopnosti jsou také posíleny. socatots.cz

Yaksha Gym Plzeň se věnuje kickboxu a thajskému boxu. Trenérem je Lukáš Šimek, který profesionálně závodí již 15 let. Za tu dobu se několikrát stal mistrem republiky, úspěchy sbírá ale i na mezinárodním poli.  Kromě kickboxu a thaiboxu Lukáš vyučuje i sebeobranu a individuální či skupinové kondiční tréninky pro sportovce.

"Moje filosofie je, že se snažím dělat svoji práci nejlépe, jak dovedu, a doufám, že se mi to vrátí." yakshagym.cz

Taneční skupina Twin se zaměřuje na streetové taneční disciplíny. Během roku se zúčastňuje těch nejprestižnějších tanečních soutěžích (Taneční skupina roku, Czech Dance Masters apod.) a zkušenosti sbírá i na mezinárodních festivalech.

Trenér Pavel Janecký, choreograf, scénárista a zakladatel skupiny v jedné osobě, má mnoho zkušeností i ze zahraničí. Skupinu Twin založil už před dvaceti lety. Pak ale dostal nabídku ze zahraničí a na chvíli se odmlčel. Ve Francii, Švýcarsku, Řecku i Německu sbíral zkušenosti. Pořád ho to ale táhlo domů, do Čech.

Tanec v Plzni je spolek podporující párové tance, nejvíce se zaměřujeme na salsu, bachatu, kizombu, zouk a společenské tance. Pořádá pravidelné kurzy, víkendové workshopy tance i jógy. Nabízí taneční vystoupení, svatební tanec, kurzy a workshopy pro firmy a každý rok pořádá taneční festival La Primavera. Tanec v Plzni vznikl v roce 2014.

Cílová skupina jsou lidé mezi 18-60 lety, ale nejvíce tančí studenti VŠ a pracující ve věku 30-40 let.

Taneční škola Dance Nation vznikla v roce 2002 na Moravě, do Plzně byla přesídlena roku 2009 pod vedením Jany Dragounové - nyní Markové, mnohonásobným mistrem ČR.

TŠ Dance Nation se věnuje soutěžnímu i nesoutěžnímu tancování ve stylu Disco Show a Disco Dance. V současné době ji navštěvuje přes 130 tanečníků ve věku od 3 do 16-ti let, kteří mají intenzivní tréninky několikrát do týdne. Tanečníci se zúčastňují disco dance ligy (sola, dua, malé skupiny) a také postupových a pohárových soutěží s velkými formacemi. Se svými choreografiemi získali několik titulů Mistra a vicemistra ČR v Disco Show formacích, především Mini věkové kategorie.  Dále vystupují na maturitních plesech, akcích města Plzně, sportovních i kulturních akcí atd.

DJ workshop. Možná jsi to chtěl vždycky zkusit, ale nikdy jsi neměl příležitost. Chceš zažít, jaké to je stát před narvaným klubem nebo na open-air akci? Naučíme Tě, jak na to!

Neváhej, přihlaš se a staň se DJem!

56544661_572555439916091_682539495257538
krate(1).jpg
734647_168712683515431_40800783710958000
family-jumping-481x680.png
82825199_813037392455812_220522856846668
partner_djogifly.jpg
logo_3-1-768x782.jpg
11064659_10203760624236824_3242556736768
76760024_10212691370838083_9105668312079
burisport_web_foto.jpg
img_1295-1-1078x680.jpg
21751547_169414543615327_706187249997948
partner_aikido.jpg
42393914_240707316616501_771496340348731
fbs_slavia_plzen_2015_rgb_poz_c_p.png
39536114_2107483319572994_34423286016916
69227055_2357551317899525_63014539236558
51492374_2259545094317704_44881104505877
logo_parkour-academy.jpg
unnamed.jpg
yaksha-logo.jpg
partner_twin-1.jpg
stažený soubor.png
pic_6033-1020x680.jpg
30741285_10211925507279867_5464927116258
bottom of page