top of page
Vystavovatelé tento rok

Yaksha Gym Plzeň se věnuje kickboxu a thajskému boxu. Trenérem je Lukáš Šimek, který profesionálně závodí již 15 let. Za tu dobu se několikrát stal mistrem republiky, úspěchy sbírá ale i na mezinárodním poli.  Kromě kickboxu a thaiboxu Lukáš vyučuje i sebeobranu a individuální či skupinové kondiční tréninky pro sportovce.

"Moje filosofie je, že se snažím dělat svoji práci nejlépe, jak dovedu, a doufám, že se mi to vrátí."

www.yakshagym.cz

Marta DANCECENTER Vás vše naučí šikovné lektorky Anette, Lucy a Marta. Provedou Vás sezónou, naučí nové taneční choreografie, stylové prvky, tanečně podtrhnou Váš půvab a zvednou Vám sebevědomí. První lekce je pro každého nového ZDARMA – přijď si nejdříve vyzkoušet, jak Tě to s námi bude bavit a rozhodni se až pak, zda budeš na kurz chodit.

Majitelkou centra je Marta Pechová, head coach Blue Wings cheerleaders a manager Twerkies.

www.martadance.cz

Taneční škola Dance Nation vznikla v roce 2002 na Moravě, do Plzně byla přesídlena roku 2009 pod vedením Jany Dragounové - nyní Markové, mnohonásobným mistrem ČR.

TŠ Dance Nation se věnuje soutěžnímu i nesoutěžnímu tancování ve stylu Disco Show a Disco Dance. V současné době ji navštěvuje přes 130 tanečníků ve věku od 3 do 16-ti let, kteří mají intenzivní tréninky několikrát do týdne. Tanečníci se zúčastňují disco dance ligy (sola, dua, malé skupiny) a také postupových a pohárových soutěží s velkými formacemi. Se svými choreografiemi získali několik titulů Mistra a vicemistra ČR v Disco Show formacích, především Mini věkové kategorie.  Dále vystupují na maturitních plesech, akcích města Plzně, sportovních i kulturních akcí atd.

www.dancenation.cz

Plzeňská taneční skupina Afresh Dance Community se od svého založení v roce 2006 postupně vypracovala na úroveň jedné z nejlepších a nejkvalitnějších tanečních skupin v České republice. Zaměřuje se především na hiphopovou taneční kulturu, zároveň ale propojuje i další styly a vytváří tak svůj osobitý taneční projev.

Věnuje se především tanečním stylům hiphop, house dance, poppin, dancehall, afrohouse, break dance. Neustále se jezdí vzdělávat, učit a sdílet lásku k tanci.

Do kulturního života Plzně se zapsala vytvořením alternativního tanečního projektu Gaze out (2008,2009,2011), jenž má za snahu spojit taneční komunitu nejen plzeňského kraje. Dále spolupracuje na projektech s Náplavka k světu, Landscape festival Plzeň, Živá ulice, Pilsner fest, Papírna Plzeň, Krašovská Aktivity centrum a mnoho dalších

https://www.facebook.com/afreshdc/

Taneční skupina X-WAY Plzeň vznikla v roce 2018 spojením dvou již fungujících a úspěšných skupin YES Dance Plzeň a S-Dance Rokycany, které se rozhodly pracovat společnými silami na ještě lepších výsledcích. Zabývá se tanečními styly disco dance a disco show jak na rekreační, tak na soutěžní úrovni.
Taneční skupina X-WAY je určena pro děti ve věku od 4 do 16 let. Přidat se mohou jak pokročilí tanečníci, kteří budou zařazeni do soutěžních týmů, tak i začátečníci, se kterými se pracuje systematicky od úplných základů.
Děti se během roku připravují na různá vystoupení a taneční soutěže. V hodinách rozvíjí smysl pro rytmus, pohybový rozsah a učí se spolupracovat s ostatními dětmi ve skupině. Součástí tréninků je gymnastická průprava.

Parkour je sportovní disciplína francouzského původu, jejímž základem je schopnost dostat se z bodu A do bodu B (a také umět se dostat zpět) bezpečně, plynule a účinně (efektivně) za použití vlastního těla. Pomáhá v překonávání libovolných překážek v okolním prostředí – od větví přes kameny a skály až po zábradlí a betonové zdi – a může být provozován jak ve městě, tak na venkově. Parkour se zaměřuje na trénink účinných pohybů a rozvoj těla a mysli, aby se člověk ve všech situacích (a především kritických) uměl pohybovat klidně a sebejistě.

Projekt Parkour Academy úspěšné navazuje na lekce parkouru, které naše organizace pořádá v Plzni již tři roky. Děti jsou rozděleny dle věku a schopností do čtyř výkonnostních skupin (Basic, Light, Drill, Hardcore).

www.avva.cz/parkouracademy/

Fit jóga je pestrým mixem různých stylů: power jógy, vinayasa jógy a hatha jógy.  Lekce jsou různorodé, dynamické. Přesto však nechybí dechové techniky (pranajáma), ani meditace. Lekce jsou vedeny intuitivně, s ohledem na naladění skupiny. Někdy plynou ve stylu vinyasy (pozice se střídají v souladu s dechem, v ásanách se nesetrvává), jindy jsou více silové ve stylu power jógy. Prvky hatha-jógy jsou využívány v rámci průpravných cviků či před relaxací. Nechybí ani prodloužená 15 minutová meditace.

www.jogaplzen-cz.webnode.cz/

Tanec v Plzni je spolek podporující párové tance, nejvíce se zaměřujeme na salsu, bachatu, kizombu, zouk a společenské tance. Pořádá pravidelné kurzy, víkendové workshopy tance i jógy. Nabízí taneční vystoupení, svatební tanec, kurzy a workshopy pro firmy a každý rok pořádá taneční festival La Primavera. Tanec v Plzni vznikl v roce 2014.

Cílová skupina jsou lidé mezi 18-60 lety, ale nejvíce tančí studenti VŠ a pracující ve věku 30-40 let.

www.tanecvplzni.cz

Žijte hudbou naplno! Čeká na Vás profesionálně vybavená a odhlučněná hudební zkušebna a hudební studio s hudební režií a veškerým vybavením pro pořízení nahrávky v jednom. To nejlepší místo jak pro začínající kapely, tak i pro ostřílené borce. U nás vám nikdo nezaklepe na dveře, ať to ztišíte. WE WILL ROCK YOU! 

Ve zkušebně je k dispozici bicí souprava PEARL, sada činelů SABIAN, lampové kytarové kombo MARSHALL, basové kombo GALLIEN & KRUEGER, syntezátor ROLAND Phantom 7, pěvecké a nástrojové mikrofony. K natáčení videa pokrývá celou jednu stěnu studia zelený podklad green screen.

Hokejový klub Pilsen Wolves "Plzenští Vlčáci" byl založen v roce 2012. Hlavním záměrem klubu je rozvoj hokejové mládeže v Plzni a okolí využitím moderních výchovných a trenérským metod. Hokej sice patří k nejoblíbenějším kolektivním sportům v Česku, ale v posledních letech zaznamenáváme klesající zájem o tento tradiční sport. Děti v dnešní uspěchané době raději upřednostňují jiné, pasivní formy trávení volného času, které je mohou do budoucnosti negativně ovlivňovat. Proto se klub rozhodl změnit dosavadní pojetí klubového hokeje a nabízí nejen ryze sportovní náplň, ale i další atraktivní mimo hokejové aktivity, včetně rozvoje osobností a sociálních vazeb. Tyto aktivity rozvíjí pohybové a vědomostní obzory dětí a zlepšují soudružnost kolektivu dětí- rodičů-trenérů. Chceme, aby se děti v klubu cítily dobře a jediná cesta k tomuto cíli je moderní komplexní výchova mládeže, kterou právě nabízí náš klub Pilsen Wolves. www.pilsenwolves.cz

Oddíl Aikido Plzeň vznikl v roce 1996. Zabýváme se studiem a cvičením japonského bojového umění aikido i aikido toho iai (cvičení s mečem) podle vzoru pana Nishio Senseie a jeho žáků.

Aikido je sebeobranný systém, jehož cílem je využití energie útoku protivníka proti němu samotnému. Duchovním otcem aikido je Morihei Ueshiba, zvaný též O´Sensei. Ten počátkem minulého století vycházel ze znalosti starých bojových umění.

S tím také úzce souvisí mentální postoj a filozofie. Cílem je hledání souladu i v nerovnovážných situacích, tedy nikoli usmrcení nebo zranění útočníka, ale naopak získání kontroly nad situací a útočníkem v ideálním případě bez zranění.

Úspěšně vedeme vedle tréninků pro dospělé a mládež i tréninky pro děti, kde hlavním cílem je kromě fyzické průpravy i pěstování disciplíny, respektu i zdravého postoje a sebevědomí.
Zkusit cvičit u nás mohou děti, ženy, muži, starší i mladší.
Nové zájemce rádi uvítáme v naší pohodové partě
.

www.aikidoplzen.cz

Jóga ve vzduchu je cvičení ve vzdušných sítích. Je vytvořeno tak, aby cvičení bylo vhodné, proveditelné a dokázalo oslovit každého s ohledem na jeho tělesné schopnosti a věk. Vzdušné sítě umožňují široké využití od funkčního tréninku přes akrobacii až po jedinečnou relaxaci. Během hodiny vás mohou zaplavit nejrůznější pocity – od lehkého uvolnění až po absolutní euforii. Od příjemného houpání v průběhu lekce přejdete v jejím průběhu k náročnějším pozicím, zažijete vis hlavou dolů a zkusíte si i náročnější akrobatické cviky. Se sítí je to vše mnohem jednodušší, než si myslíte.

Celým cvičením vás budou provázet jednoduché instrukce instruktorky Pokud budete poslouchat vlastní tělo, pak se sítě nemusíte obávat. Toto cvičení vás dokáže posunout fyzicky i duševně! Získáte nejen pružné a pevné tělo, ale také pocit sebejistoty z překonávání sebe sama a svých limitů. D-YOGI FLY je výzvou, ale hlavně zábavou.

 Jóga v síti s Marii Bradovou. Jóga ve vzduchu je cvičení ve vzdušných sítích.Vzdušné sítě umožňují široké využití od funkčního tréninku přes akrobacii až po jedinečnou relaxaci. Přijďte udělat něco pro svoje zdraví a zjistit jaké blahodárné účinky má toto cvičení, jógování na Vaše tělo. Jak úžasně podporuje funkci Vašich útrobních orgánů, především trávení, také zlepšuje funkci lymfatického systému, podporuje funkci mozku a prokrvuje celý organismus.  www.omis.yoga

Taneční skupina Twin se zaměřuje na streetové taneční disciplíny. Během roku se zúčastňuje těch nejprestižnějších tanečních soutěžích (Taneční skupina roku, Czech Dance Masters apod.) a zkušenosti sbírá i na mezinárodních festivalech.

Trenér Pavel Janecký, choreograf, scénárista a zakladatel skupiny v jedné osobě, má mnoho zkušeností i ze zahraničí. Skupinu Twin založil už před dvaceti lety. Pak ale dostal nabídku ze zahraničí a na chvíli se odmlčel. Ve Francii, Švýcarsku, Řecku i Německu sbíral zkušenosti. Pořád ho to ale táhlo domů, do Čech.

www.facebook.com/twin.tanecniskupina

Nošenky z Plzně, z.s. je skupina plzeňských maminek, které se vzájemně podporují na komunitní úrovni, poskytují poradenství a osvětu nejen v oblasti ergonomického nošení, ale i kontaktního stylu rodičovství a respektujícího přístupu ve výchově. Zároveň spolek pořádá aktivity pro rodiny s dětmi, karnevaly, plesy, festivaly, veletrhy, tábory a prodloužené víkendy s tvořením, workshopy, přednášky, kroužky a tvořivé dílny a obohacuje tak život rodičů s dětmi na území města Plzně i Plzeňského Kraje.

Společnost millaminis s.r.o. vznikla v roce 2012 a byla založena úspěšným českým konstruktérem a designérem hraček, Milošem Hábou. Ten po mnoha letech působení ve světě hračkářského průmyslu na domácí i mezinárodní úrovni dospěl k rozhodnutí vyvinout a uvést na trh vlastní produkt, který ponese nejen jeho nápad, ale i jeho jméno. Od nápadu k uskutečnění snu však vedla ještě velmi dlouhá a namáhavá cesta. Na jejím konci stojí nové české hračky pro nejmenší, které naplňují nejen všechny představy celého týmu společnosti, ale přináší na hračkářský trh originální výrobky, které v současnosti nemají přímou konkurenci.

www.millaminis.com

Základním posláním spolku UNIE ROSKA je podpora pacientů s roztroušenou sklerózou mozkomíšní (multiple sclerosis - dále jen roztroušená skleróza - RS). Cílem této podpory je vytvořit potřebné podmínky pro důstojný, kvalitní, plnohodnotný život lidí s RS, a tím přispět k jejich žádoucí integraci do společnosti. Tato činnost je velice náročná a rozsáhlá a vyžaduje aktivní spolupráci se všemi ostatními domácími a zahraničními souvisejícími subjekty. Musí být průběžná a soustavná a nelze ji časově ohraničit.

www.roska.eu

Společnost SOCATOTS je předním světovým poskytovatelem aktivit fyzického rozvoje (nejen v oblasti fotbalu) pro malé děti ve věku od šesti měsíců do pěti let. Děti se účastní pravidelných tréningů, pracují ve skupině se svými vrstevníky, učí se, jak zvládat motorické i sociální dovednosti pod bdělým okem kvalifikovaných trenérů. Unikátní vlastností SOCATOTS je aktivní účast rodičů při výuce.
SOCATOTS vytváří pro děti optimální prostředí pro rozvoj jejich fyzické kondice a duševní agilnosti. Program zdokonaluje motorické dovednosti dítěte prostřednictvím aktivit s míčem a zároveň zvyšuje jejich sebeúctu a sebevědomí. SOCATOTS také pomáhá dětem učit se číslice, abecedu, barvy a části těla, a posiluje pozitivní aspekty jejich osobnosti. Výsledkem je zdravější dítě, jehož pohybové dovednosti a tělesná kondice se zlepšují. Vytrvalost, soustředění, paměť a obecné kognitivní schopnosti jsou také posíleny. www.socatots.cz

 Jumping Krašovská Team. Původem český sport má v Krašovské velkou oblibu. Skákání na speciálních profi trampolínách a za podpory výrazné taneční hudby u nás vede proto hned několik profesionálních lektorů. Díky měkkým dopadům, které jsou docíleny díky speciálnímu výpletu, je toto cvičení šetrné ke kloubům, posiluje kloubní úpony a svaly kolem páteře. Jumping podporuje posilování svalů dna pánevního, zbavuje rychle nadváhy a dodá Vám sebevědomí a tu správnou náladu. Je určen téměř pro všechny dámy, pány i děti, tak neváhejte a přijďte si to odskákat. www.krasovska.cz

Taneční skupina V.T.A. Victoria Talent Academy (dříve Dakota Dance Company)  působí od roku 2011 pod záštitou o.s. Orientálky z Chlumčan. Pod vedením lektorky Daniely Pfeiferové se děti ve věku od 6ti do 15ti let věnují základům contemporary a moderního tance. Naše týmy dětí a juniorů se účastní největších soutěží v ČR ( Taneční skupina roku, Czech Dance Masters, Festival tanečního mládí, nebo Mia Dance League).  V roce 2015 jsme rozšířili naši základnu o další styl - Show Art, se kterým se také účastníme soutěží. S dětmi nepracujeme pouze ve velkých formacích, snažíme se věnovat i sólistům, nebo menším skupinám tanečníků. V současné době nabízíme také vystoupení na plesech, kulturních akcích, nebo připravujeme vystoupení  šitá na míru na firemní akce.

Do června 2018 probíhaly tréninky pouze v Chlumčanech, od září rozšiřujeme taneční kurzy pro děti také do Plzně. První taneční lekce je ukázková a ZDARMA, přijďte se s dětmi podívat, jak naše tréninky probíhají. www.facebook.com/VTA-Victoria-Talent-Academy-Chlum%C4%8Dany-155710671963763/

c7-1-545x340.jpg
logo-1.png
21729858_10208787451036808_185657975_o-8
partner_twin-1.jpg
20626523_488419814887209_3789995625830876041_o-1020x680.jpg
logo-millaminis.png
logo_roska.jpg
soc-logo-1.jpg
39536114_2107483319572994_34423286016916
dada-nove-logo-2.jpg
bottom of page